Copyright © 2003 by DEHARD sp. z o.o. · All Rights reserved · e-mail: dehard@dehard.pl
     Firma DEHARD sp. z o.o.  oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie budownictwa hal stalowych i obiektów przemysłowych opartych na  bazie prefabrykowa­nych konstrukcji stalowych.
    Projektujemy i budujemy hale stalowe: magazynowe, hale produkcyjne, hale przemysłowe, hale logistyczne, hale handlowe, hale usługowe, sortownie, chłodnie i mroźnie  w zależności od preferencji inwestora o różnych ty­pach konstrukcji:  blachownicowej, mieszanej kratownicowej. Każdy projekt hali w zależności od jego przeznaczenia rozpatrujemy indywidualnie, dokonując optymaliza­cji konstrukcji stalowej dla oczekiwanego rozstawu słupów i dobierając odpowiednie rozwiązanie techniczne konstrukcji i obudowy hali stalowej.

    Firma DEHARD posiada własny sprzęt do montażu konstrukcji stalowych co pozwala nam wykonywać obiekty również w trudnych warunkach terenowych.

    Firma DEHARD oferuje swoim klientom kompleksową realizację obiektów przemysłowych - od wstępnej koncepcji do oddania obiektu pod klucz.
    Prace projektowe związane z konstrukcją stalową i lekką obudową hal wykonywane są przez naszych architektów, również ich montaż odbywa się przy udziale własnych brygad montażowych. Dzięki temu w fazie projektowania dobieramy odpowiednie rozwiązania techniczne dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestycji i mamy nad nimi pełną kontrolę podczas realizacji, zapewniając tym samym poprawność i najwyższą jakość ich wykonania.
    Podwykonawcy wybierani są z pośród naszej bogatej bazy firm działających na terenie całego kraju, są to firmy sprawdzone, wiarygodne i posiadające niezbędne środki i doświadczenie w wykonywaniu powierzonych im prac co zapewnia wysoką jakość ich wykonania wykonywanych robót.
    Kontrola i koordynacja prac przez cały okres inwestycji spoczywa na naszej firmie w ten sposób zdejmujemy z inwestora ciężar rozmów z wieloma podwykonawcami oraz obejmujemy gwarancją rozwiązania kompleksowe dla całego obiektu.

    W celu wykonania wszelkich innych prac związanych z kompleksową realizacją obiektów przemysłowych takich jak: hale magazynowe, hale  stalowe, sortownie hale produkcyjne, hale logistyczne, handlowe, hale przemysłowe, chłodnie i mroźnie wykorzystujemy doświadczenie i profesjonalizm firm z nami współpracujących. Na stałe współpracujemy z firmami wykonawczymi wykonującymi dla nas prace z zakresu:

    - prac ziemnych i fundamentowych
    - prac posadzkarskich
    - prac instalacyjnych
    - prac ogólnobudowlanych i wykończeniowych
    - prac związanych z ukształtowaniem terenu, dróg dojazdowych, terenów zielonych, itd.

    Posiadamy własny dział projektowo-konstrukcyjny. Zatrudniamy doświadczoną kadrę kierowniczą i inżynierską oraz monterów konstrukcji stalowych, właśnie dzięki sprawnej organizacji procesu budowy jesteśmy w stanie sprostać wysokim oczekiwaniom inwestora.
O NAS